• انجام مقاله

  مقالات آکادمیک بخش مهمی از فرآیند آموزشی هستند. آنها به تحقیق دقیق، استدلال صحیح و مهارت های ارتباطی مؤثر برای تکمیل موفقیت آمیز یک پروژه خوب نیاز دارند. انجام مقاله آکادمیک نیز یکی از چالش برانگیزترین و در عین حال ارزشمندترین وظایفی است که دانشجویان در حرفه دانشگاهی خود با آن مواجه خواهند شد. یک مقاله دانشگاهی خوب باید از قالب خاصی پیروی کند و منابع را به درستی ذکر کند. علاوه بر این، باید با وضوح و مختصر نوشته شود تا پیام اصلی خود را به طور مؤثر و بدون سردرگمی یا سوء تفاهم منتقل کند.

  مقالات عموماً به زبان رسمی با استناد در صورت لزوم برای حمایت از هر ادعایی که در سند ارائه می شود، نوشته می شود. آن‌ها می‌توانند بر روی یک حوزه خاص از دانش تمرکز کنند یا رشته‌های متعددی را در بر گیرند، بسته به اینکه نویسنده می‌خواهد افکار خود را بیان کند و همچنین هنگام بررسی موضوعات خاص، ارتباطات جدیدی بین رشته‌های مختلف تحصیلی ایجاد کند. باید ضمن ارائه بینشی به بحث‌های جاری مرتبط با حوزه مورد بررسی، به آثار قبلی نیز اشاره کند. این شامل مهارت های تجزیه و تحلیل و ترکیب است که بخشی از ارزیابی انتقادی کامل را تشکیل می دهد که برای تولید اسناد دانشگاهی با کیفیت در سطوح بالاتر مانند مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا ضروری است. علاوه بر این، رعایت ساختار خوب به همه کسانی که آنها را به صورت آکادمیک می نویسند، اعتبار می بخشد!

انجام مقاله

انجام مقاله، نوشتن مقاله با کمترین هزینه، قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه، انجام مقاله و پایان نامه، انجام مقاله isi، انجام تحقیق دانشجویی فوری، انجام مقاله علمی پژوهشی، سفارش مقاله دانشجویی،انجام مقاله دانشجویی
 • انجام مقاله isi

  مقالات isi سال‌هاست که مقالات و پایان‌نامه‌های تحقیقاتی با کیفیت بالا در اختیار محققان قرار می‌دهد. تیم نویسندگان واجد شرایط ما در موضوعات مختلف و زمینه های آکادمیک تخصص دارند و این امکان را برای دانشجویان از همه زمینه های تحصیلی فراهم می کند تا از حمایت مورد نیاز برای پروژه نگارش پایان نامه یا رساله دکتری خود بهره مند شوند. ما اطمینان می‌دهیم که تمام تکالیف ما بر اساس دستورالعمل‌های خاص و بدون سرقت ادبی نوشته شده‌اند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که کار شما در میان کارهای دیگر برجسته می‌شود.

  متخصصان باتجربه ما به حفظ محرمانه بودن کامل در هنگام برخورد با اطلاعات مشتریان افتخار می کنند و در نتیجه از حفظ حریم خصوصی کامل در طول هر مرحله از فرآیند – از ثبت سفارش تا تحویل، اطمینان حاصل می کنند. هیچ جایی برای نگرانی در هیچ جبهه ای باقی نمی ماند!

  علاوه بر این، اگر یک تکلیف به دلیل اختلافات خاصی که توسط یک استاد/مدرس با آن مواجه شده است نیاز به تجدید نظر داشته باشد، آن اصلاحات نیز باید به سرعت و بدون هزینه اضافی – برای رضایت نهایی مشتری – مورد بررسی قرار گیرند. برای خدمات کمک به نویسنده مانند ویرایش و تصحیح، هیچ مشابه دیگری وجود ندارد! مشاور برتر هر بار فراتر از حد انتظار می رود!

آموزش انجام مقاله و اکسپت مقاله

نوشتن مقالات با لحن حرفه ای یک مهارت اساسی است که برای موفقیت در بسیاری از زمینه ها ضروری است. ما در موسسه خود، آموزش جامعی را به دانشجویان ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را توسعه دهند. ما موضوعات پیچیده را به مراحل قابل مدیریت تقسیم می کنیم تا دانشجویان بتوانند در طول فرآیند نوشتن احساس راحتی کنند. محققان مجرب ما به دانشجویان کمک می کنند تا عناصر مختلف یک مقاله آکادمیک را درک کنند و نحوه قالب بندی صحیح مقالات خود را برای تأثیر بیشتر بر خوانندگان بیاموزند

انجام مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله، نوشتن مقاله با کمترین هزینه، قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه، انجام مقاله و پایان نامه، انجام مقاله isi، انجام تحقیق دانشجویی فوری، انجام مقاله علمی پژوهشی، سفارش مقاله دانشجویی،انجام مقاله دانشجویی
 • انجام مقاله علمی پژوهشی

  یک مقاله دانشگاهی یک سند پژوهشی است که یافته‌ها، تفاسیر و نتیجه‌گیری‌های یک تحقیق را به‌طور سازمان‌یافته و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این مقالات برای اطلاع خوانندگان از اطلاعات مهم در مورد یک موضوع خاص و نشان دادن دانش نویسنده در مورد آن موضوع نوشته می‌شوند.

  مقاله‌های دانشگاهی باید با نثری مختصر و واضح نوشته شوند که استدلال منطقی نویسنده را با شواهدی که از تحقیقات پشتیبانی می‌کند، پشتیبانی کند. نویسندگان همچنین باید از قراردادهای پذیرفته شده برای استناد به منابع استفاده کنند تا از سرقت ادبی جلوگیری کنند.

سوالات متداول انجام مقاله

چگونه می توانم مقاله تحقیقاتی خود را منتشر کنم؟

مراقب مهلت ارسال مقاله آنها باشید. مقاله پژوهشی خود را ارسال کنید. برای این کار برخی از وب سایت های مجلات دارای فرم ارسال آنلاین هستند یا یک آدرس ایمیل به شما ارائه می دهند که باید مقاله خود را در آنجا ارسال کنید. برخی از مجلات کنفرانس ها ممکن است به شما توصیه کنند که مقاله پژوهشی خود را مطابق با قالب استاندارد آنها قالب بندی کنید.

آیا کسی می تواند یک مقاله تحقیقاتی منتشر کند؟

در تئوری، بله. هیچ الزامی برای یک نویسنده برای داشتن عنوان علمی یا تحصیلات وجود ندارد. همچنین لازم نیست فرد به یک دانشگاه یا سایر فرم ها یا مؤسسه های تحقیقاتی وابسته باشد.

آیا می توانید بدون دکترا منتشر کنید؟

بله، چاپ مقاله بدون داشتن مدرک دکترا امکان پذیر است: دانشجویان دکترا همیشه این کار را انجام می دهند. قرار است مقالات ارسالی بر اساس آنچه می گویند ارزیابی شوند، نه اینکه چه کسی آن را گفته است.

چگونه می توانم مقاله خود را به صورت رایگان منتشر کنم؟

یک مجله پیدا کنید مجلاتی را بیابید که می توانند برای انتشار تحقیقات شما مناسب باشند.

مقاله خود را برای ارسال آماده کنید. راهنمای سریع منتشر شده ما را دانلود کنید که مراحل ضروری در تهیه مقاله را بیان می کند.
ارسال و اصلاح شود.
تحقیقات خود را دنبال کنید
به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید.

آیا انتشار مجلات دسترسی آزاد رایگان است؟

کلیه مقالات مجلات دسترسی آزاد که توسط Elsevier منتشر می‌شوند، مورد بازبینی همتایان قرار گرفته‌اند و پس از پذیرش بلافاصله و برای همیشه برای همگان خواندن و دانلود رایگان هستند.

آیا مجلات برای چاپ هزینه دارند؟

هیچ ژورنال استاندارد معمولی هیچ هزینه ای ندارد مگر اینکه چاپ رنگی شکل ها و چاپ مجدد انتخاب شود. بسیاری از مجلات گزینه ای برای باز نگه داشتن مقاله ارائه می دهند که ممکن است حدود 3000 دلار هزینه داشته باشد. برعکس، همه مجلات دسترسی آزاد هزینه پردازش مقاله اجباری را در محدوده 500-3000 دلار دریافت می کنند.

هزینه چاپ مقاله در اسپرینگر چقدر است؟

برای اکثر مجلات Springer، چاپ مقاله رایگان است. اگر مجله ای به هزینه صفحه نیاز دارد، آنها را در صفحه اصلی مجله Springer.com یا در دستورالعمل های آن برای نویسندگان پیدا خواهید کرد.

آیا اسکوپوس رایگان است؟

Scopus پایگاه چکیده و استنادی Elsevier است. اگرچه کتابخانه مشترک Scopus نیست، اما همچنان می‌توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید. Scopus ارجاعات و فاکتورهای تأثیر مقالات در مجلات معتبر در همه موضوعات را ردیابی می کند و به ویژه در علوم قوی است.

مدت زمان انتشار یک مقاله پژوهشی چقدر است؟

دانیل هیملشتاین از دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، تاریخ ارسال و پذیرش همه مقالات نمایه شده در پایگاه داده PubMed را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که میانگین زمان بین ارسال و پذیرش در 30 سال گذشته تقریباً 100 روز بوده است.

کجا می توانم مقاله تحقیقاتی خود را به صورت رایگان منتشر کنم؟

تمام مقالات ارسال شده به مجلات منتشر شده توسط AIJR تحت بررسی دقیق همتایان قرار می گیرد و پس از پذیرش برای همه به صورت رایگان برای خواندن و دانلود طبق مجوز کاربر نهایی در دسترس قرار می گیرد. از نویسندگان خواهشمند است جهت تهیه مقاله، راهنمای نویسندگان مجله مربوطه را مطالعه و به طور دقیق از آن پیروی کنند.

آیا Elsevier برای انتشار آزاد است؟

انتشار دسترسی آزاد طلایی با Elsevier به این معنی است که میلیون‌ها محقق در سراسر جهان می‌توانند کار شما را کاملاً رایگان پیدا کرده و بخوانند.

آیا می توانم بدون وابستگی منتشر کنم؟

درج وابستگی نویسندگان در هر سیستم مدیریت مجلات الزامی است. نویسنده مربوطه نمی تواند ارسالی را بدون جزئیات وابستگی تایید کند. با این حال، نوشتن یک دست نوشته بدون وابستگی به کالج یا دانشگاه امکان پذیر است.

کجا می توانم مقاله تحقیقاتی خود را منتشر کنم؟

درج وابستگی نویسندگان در هر سیستم مدیریت مجلات الزامی است. نویسنده مربوطه نمی تواند ارسالی را بدون جزئیات وابستگی تایید کند. با این حال، نوشتن یک دست نوشته بدون وابستگی به کالج یا دانشگاه امکان پذیر است.

شناسایی بهترین مکان برای انتشار تحقیق مستلزم در نظر گرفتن عوامل زیادی است، از جمله: هدف مجله و دامنه. انتشار آثار مشابه….مکان یابی مجلات

Elsevier Journal Finder.

Journal/Author Name Estimator.

Springer Journal Suggester.

HelioBlast.

Directory of Open Access Journals (DOAJ)

JANE.

طرح کلی مقاله شما

یک مقاله دانشگاهی معمولاً دارای ساختار زیر است:

 • عنوان: عنوان باید به طور مختصر و دقیق محتوای مقاله را منعکس کند. همچنین باید خواننده را جذب کند و او را به ادامه خواندن تشویق کند.
 • مقدمه: در مقدمه باید مشکل مطرح شده و محدوده مقاله، یعنی حدود حوزه عمل آن بیان شود. همچنین باید به اهمیت موضوع، تازگی کار و سهم مقاله در دانش موجود در این زمینه بپردازد.
 • روش‌ها: بخش روش‌ها روش‌های مورد استفاده برای جمع‌آوری داده‌های مقاله را توضیح می‌دهد. این باید شامل طراحی آزمایشی، حجم نمونه، محیط مطالعه، روش های جمع آوری داده ها و رویکرد تجزیه و تحلیل داده ها باشد.
 • یافته‌ها: بخش نتایج، داده‌های جمع‌آوری‌شده در طول آزمایش‌ها را ارائه می‌کند. توجه به این نکته ضروری است که بخش نتایج توضیحی از آنچه اتفاق افتاده است. نباید با تجزیه و تحلیل یا تفسیر داده ها آمیخته شود.
 • بحث: بخش بحث جایی است که نتایج خود را تفسیر می‌کنید و به محدودیت‌های کارتان می‌پردازید. اینجا همچنین مکانی است که می توانید راه های جدید تحقیق را بر اساس نتایج خود پیشنهاد دهید.
 • نتیجه‌گیری: نتیجه‌گیری باید اهمیت کار را تکرار کند، نتایج اصلی را برجسته کند و تأثیر بالقوه تحقیق را در این زمینه نشان دهد.

موضوع مقاله

انتخاب یک موضوع تحقیق خوب برای مقاله دانشگاهی یک فرآیند مهم است. موضوع باید جالب و قابل توجه باشد، و همچنین باید امکان تحقیق و تحلیل را فراهم کند. در اینجا چند نکته برای انتخاب یک موضوع تحقیق خوب آورده شده است:

 • به علاقه های خود فکر کنید. موضوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و در مورد آن می خواهید بیشتر بدانید. این امر به شما کمک می کند تا انگیزه خود را برای انجام تحقیق و نوشتن مقاله حفظ کنید.
 • به زمینه تحصیلی خود فکر کنید. موضوعی را انتخاب کنید که مرتبط با زمینه تحصیلی شما باشد. این امر به شما کمک می کند تا از دانش و منابع موجود در زمینه خود استفاده کنید.
 • به اهمیت موضوع فکر کنید. موضوعی را انتخاب کنید که مهم و قابل توجه باشد. این امر به شما کمک می کند تا مقاله ای بنویسید که برای خوانندگان شما ارزشمند باشد.
 • به امکان تحقیق و تحلیل فکر کنید. موضوعی را انتخاب کنید که امکان تحقیق و تحلیل را فراهم کند. این امر به شما کمک می کند تا به سؤالات تحقیقاتی خود پاسخ دهید و مقاله ای قانع کننده بنویسید.

در اینجا چند سوال کلیدی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب موضوع تحقیق خود از آنها بپرسید:

 • این موضوع برای من جالب است؟
 • این موضوع مرتبط با زمینه تحصیلی من است؟
 • این موضوع مهم و قابل توجه است؟
 • این موضوع امکان تحقیق و تحلیل را فراهم می کند؟

پس از پاسخ به این سؤالات، می توانید شروع به ایده پردازی در مورد موضوعات خاص کنید. می توانید از منابع مختلف، از جمله همتایان، استادان، اینترنت و منابع کتابخانه ای، برای ایده گرفتن استفاده کنید. هنگامی که چندین ایده دارید، می توانید آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و یکی از آنها را که برای شما بهترین است انتخاب کنید.

 • سفارش انجام مقاله

  برای انجام مقاله با کمترین هزینه. سفارش نوشتن مقاله با موسسه. مشخص کردن قیمت مقاله isi و هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی. سفارش مقاله دانشجویی و سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی با موسسه در ارتباط باشید. مقالات علمی پژوهشی روشی را برای ارتباط دانشمندان با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود فراهم می کند.

  برای این مقالات از یک قالب استاندارد استفاده می شود که در آن نویسنده تحقیق را به روشی منظم و منطقی ارائه می دهد. این لزوماً ترتیب انجام کار یا فکر کردن در مورد کار را نشان نمی دهد. انتشار نتایج و یافته های تحقیق بخشی جدایی ناپذیر از فرایند تحقیق است.

  محققان برای ثبت سوابق کار خود، بلکه مهمتر از همه برای خوانندگان و محققان همکار که هنگام خواندن مقالات پژوهشی انتظار شکل ، زبان و سبک استاندارد را دارند، می نویسند.

  نوشتن به سبک علمی ممکن است در آغاز برای تازه کارها سخت باشد ، اما ارتباط روشن و نوشتن مختصر هیچ جادویی ندارد. نویسنده کمک کرده است تا اطلاعات قابل توجهی را در اختیار این حرفه قرار دهد که براساس آن تصمیمات فعلی را باید بر اساس نوشتن مقالات علمی قرار داد و برای پیشرفت و روشهای آینده ساخت.