• نحوه نوشتن مقاله در مجلات isi

  هنگام نگارش مقاله در مجله تحقیقاتی باید چه قوانینی را رعایت کنید؟ برخی از بهترین توصیه ها برای تهیه مقاله خود توسط سردبیران مجله Taylor & Francis را بخوانید. برای نوشتن یک مقاله مجله جذاب این نکات را دنبال کنید. با مجله ای که می خواهید برای آن ارسال کنید آشنا شوید.

  ثبت سفارش
 • ساختار مقاله isi

  بهترین راه برای تعیین نحوه ساختار مقاله ، مطالعه مجله هدف است. ساختار خطی مناسب می تواند شانس موفقیت شما در انتشار را افزایش دهد.
  دستورالعمل های مجله را برای نویسندگان بررسی کنید ، اما همچنین وقت بگذارید و مجموعه ای از مقالات را که قبلاً در آنجا منتشر شده است بخوانید تا نحوه ساختار آنها را ببینید.
  این به شما کمک می کند بفهمید ویرایشگر به دنبال چه چیزی است. همچنین می توانید از قالب مقاله استفاده کنید.
  دستورالعمل نویسندگان مجله انتخابی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا مقاله های قالب بندی شده را قبول دارند یا خیر ، سپس قالب مقاله و دستورالعمل ها را بارگیری کنید.

  ثبت سفارش
 • هزینه چاپ مقاله در اسپرینگر چقدر است؟

  برای اکثر مجلات Springer، چاپ مقاله رایگان است. اگر مجله ای به هزینه صفحه نیاز دارد، آنها را در صفحه اصلی مجله Springer.com یا در دستورالعمل های آن برای نویسندگان پیدا خواهید کرد.

  ساختار انجام مقاله ISI
 • آیا اسکوپوس رایگان است؟

  Scopus پایگاه چکیده و استنادی Elsevier است. اگرچه کتابخانه مشترک Scopus نیست، اما همچنان می‌توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید. Scopus ارجاعات و فاکتورهای تأثیر مقالات در مجلات معتبر در همه موضوعات را ردیابی می کند و به ویژه در علوم قوی است

 • انجام مقاله isi و علمی پژوهشی و قیمت انجام مقاله، سفارش فوری

  برای انجام مقاله با کمترین هزینه. سفارش نوشتن مقاله با موسسه. مشخص کردن قیمت مقاله isi و هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی. سفارش مقاله دانشجویی و سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی با موسسه در ارتباط باشید. مقالات علمی پژوهشی روشی را برای ارتباط دانشمندان با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود فراهم می کند.

  برای این مقالات از یک قالب استاندارد استفاده می شود که در آن نویسنده تحقیق را به روشی منظم و منطقی ارائه می دهد. این لزوماً ترتیب انجام کار یا فکر کردن در مورد کار را نشان نمی دهد. انتشار نتایج و یافته های تحقیق بخشی جدایی ناپذیر از فرایند تحقیق است.

  محققان برای ثبت سوابق کار خود، بلکه مهمتر از همه برای خوانندگان و محققان همکار که هنگام خواندن مقالات پژوهشی انتظار شکل ، زبان و سبک استاندارد را دارند، می نویسند.

  نوشتن به سبک علمی ممکن است در آغاز برای تازه کارها سخت باشد ، اما ارتباط روشن و نوشتن مختصر هیچ جادویی ندارد. نویسنده کمک کرده است تا اطلاعات قابل توجهی را در اختیار این حرفه قرار دهد که براساس آن تصمیمات فعلی را باید بر اساس نوشتن مقالات علمی قرار داد و برای پیشرفت و روشهای آینده ساخت.

 • انجام مقاله isi

  نویسنده مقاله قصد دارد خوانندگان را به ایده ای مبتنی بر شواهد ترغیب کند. آغاز مقاله اولین قدم اساسی در این روند است. برای جذب خوانندگان و ایجاد اقتدار ، ابتدای مقاله شما باید تجارت خاصی را انجام دهد. شروع شما باید مقاله را معرفی کند، آن را متمرکز کرده و خوانندگان را جهت دهد.

  مقاله را معرفی کنید.

  ابتدا به خوانندگان شما اجازه می دهد تا بدانند مقاله در مورد چه موضوعی است. موضوع مقاله در خلا وجود ندارد، بخشی از این که خوانندگان بدانند مقاله شما چیست، به معنای ایجاد متن مقاله است ، چارچوبی که در آن به موضوع خود نزدیک می شوید.

  تمرکز بر مقاله.

  فراتر از معرفی موضوع شما ، شروع شما همچنین باید به خوانندگان اطلاع دهد که مسئله اصلی چیست. به چه سوال یا مشکلی فکر خواهید کرد؟ شما می توانید سوالی را مطرح کنید که منجر به ایده شما شود (در این صورت ، ایده شما پاسخ سوال شما خواهد بود) ، یا می توانید یک بیانیه پایان نامه ارائه دهید. یا می توانید هر دو را انجام دهید: می توانید سوالی بپرسید و فوراً پاسخی را ارائه دهید كه در مقاله شما بحث خواهد شد.

  کامل بودن ایده شما تا نتیجه گیری شما ظهور نخواهد کرد،

  اما شروع شما باید به روشنی نشان دهد که ایده شما چه هدفی را طی خواهد کرد ، باید مقاله شما را در آن راه تنظیم کند. و خواه مقاله خود را با طرح یک سوال ، بیان پایان نامه یا ترکیب این رویکردها متمرکز کنید ، تا پایان ابتدای کار ، خوانندگان باید بدانند که درباره چه می نویسید ، و چرا – و چرا ممکن است بخواهند ادامه مطلب را بخوانند.

  سوالات طول و ترتیب. آغاز باید چه مدت باشد؟

  طول باید متناسب با طول و پیچیدگی کل مقاله باشد. به عنوان مثال ، اگر در حال نوشتن مقاله ای پنج صفحه ای برای تحلیل یک متن هستید ، شروع شما باید مختصر باشد ، بیش از یک یا دو پاراگراف. از طرف دیگر ، تنظیم یک صفحه 10 صفحه ای ممکن است طول بکشد

 • سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

  هنگامی که تصمیم می گیرید برای مجلات دانشگاهی بنویسید ، با یک وظیفه کاملاً رقابتی و چالش برانگیز روبرو هستید زیرا باید تمام قوانین و اصول را در نظر بگیرید تا مقاله ای کامل بنویسید که از رد مصون باشد.

  تمام مقالات علمی و پژوهشی روشی را برای ارتباط دانشمندان با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود ارائه می دهند. آنها قالب کلی یکسانی دارند و قسمتهای متمایزی دارند که نوع خاصی از اطلاعات را نشان می دهد. تعداد و عناوین بخشها ممکن است در بین مجلات متفاوت باشد ، اما در بیشتر موارد ، شما باید یک ساختار اساسی را حفظ کنید.

  نوشتار کارآمد و متقاعد کننده به طور فوری با ساختار واژگان پیچیده و جمله مرتبط است. در کل مقاله از رعایت اصطلاحات یا کلمات کلیدی مشابه دور شوید. با این کار ، شما فقط یک قطعه خسته کننده در آسیاب ایجاد خواهید کرد. در واقع ، این بدان معنا نیست که شما باید برای هر کلمه از مقاله خود از یک اصطلاح نامه استفاده کنید ، اما تنوع می تواند ایده های شما را درخشان کرده و لذت نوشتن مقاله شما را بیشتر کند.

  هنگامی که وقت یا توانایی نوشتن پروژه را ندارید ، خدمات ما به شما امکان می دهد مقاله را بصورت آنلاین خریداری کنید. ما به دانشجویان مقاطع مختلف و موسسات آموزشی مقالات دانشگاهی ارزان ارائه می دهیم. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق فرم آنلاین ما سفارش دهید یا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. به همین راحتی!

فیلم آموزش انجام مقاله isi و علمی پژوهشی

در ویدیو زیر مراحل و نکاتی که باید در نگارش مقاله علمی پژوهش مورد توجه قرار بگیرد شرح داده شده است.

انجام مقاله isi و علمی پژوهشی و قیمت انجام مقاله، سفارش فوری سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و سفارش انجام مقاله isi برای سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi با موسسه در ارتباط باشید. آموزش

کارگاه مقاله نویسی

کارگاه 5 جلسه ای مقاله نویسی وپروپوزال نویسی توسط موسسه مشاور برتر با سرفصل های زیر برگزار می شود:
• آموزش چگونگی یافتن موضوع مناسب به منظور نگارش
• آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی
• آشنایی با نحوه جستجو در پایگاه علمی SCOPUS
• آشنایی با انواع نشریات از نظر رتبه و درجه علمی و آشنایی با کنفرانسها و موارد مربوطه
• آشنایی با چگونگی بررسی ISI بودن یک مقاله
• آشنایی با ساختار مقالات فارسی و نکات مربوطه
• آشنایی با ساختار مقالات انگلیسی ونکات مربوطه
• آشنایی با نکات نگارش در تدوین مقالات
• آشنایی با سرقت ادبی واهمیت آن
• آموزش چگونگی نحوه ارجاع دهی به مقالات و بررسی تاثیر آن در احتمال موفقیت قبولی
• آشنایی با فرآیند بررسی مقاله و مکاتبات لازم
• آموزش گام به گام نحوه ارسال مقاله
• آشنایی با نرم افزار End note
• آشنایی با نحوه نوشتن یک پروپوزال تحصیلی خوب

زمان :1400/08/01
استاد دوره : آقای دکتر قارلقی

انجام مقاله isi و علمی پژوهشی و قیمت انجام مقاله، سفارش فوری سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و سفارش انجام مقاله isi برای سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi

هر دانشجویی در مقطعی از کار خود با مقاله نویسی آکادمیک مواجه است. اگر در ابتدای سفر خود هستید ، این کتاب اصول آن را برای شما توضیح می دهد. وظیفه معلم این خواهد بود که تا زمانی که هنوز در دبیرستان هستید در مورد نوشتن دانشگاهی تا آنجا که می توانند به شما بیاموزد.

نوشتن مقاله isi شرایط خاص خود را دارد. شما از انواع خاصی از زبان استفاده خواهید کرد که ممکن است لزوماً در زندگی روزمره از آنها استفاده نکنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه کتاب های مناسب برای موضوعات خود بخوانید و اطلاعاتی را که یافته اید سازماندهی کنید. از همه مهمتر ، شما یاد خواهید گرفت که انواع مقالات دانشگاهی و اهداف هر یک وجود دارد.

این کتاب گزارشی مقدماتی درباره مسائل اساسی نوشتن و تنظیم مقالات علمی و انتشار آنها ارائه می دهد. برای دریافت PDF کامل اینجا کلیک کنید. بسیاری از دانشمندان و مهندسان خود را نویسندگان ضعیفی می دانند و یا روند نوشتن را دشوار می دانند.

خبر خوب این است که شما برای تهیه یک مقاله علمی خوب لازم نیست یک نویسنده با استعداد باشید، اما باید یک نویسنده دقیق باشید. به طور خاص، نوشتن برای یک مجله علمی یا مهندسی مورد ارزیابی ، مستلزم یادگیری و اجرای فرمول خاصی برای ارائه کار علمی است.

این کتاب همه چیز در مورد آموزش سبک و رسم نوشتن برای یک مجله علمی بررسی شده است. این کتاب از ساختار به سبک ، عناوین تا جداول ، خلاصه مقالات تا لیست نویسندگان ، در مورد روند نوشتن مقاله و چاپ آن ، توصیه های عملی می کند.

انجام مقاله isi و علمی پژوهشی و قیمت انجام مقاله، سفارش فوری سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و سفارش انجام مقاله isi برای سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

ساختار انجام مقاله ISI

 • عنوان

  عنوان اولین چیزی است که دیگران را به خواندن مقاله شما جذب می کند. عنوان باید از نظر علمی صحیح باشد و آنچه در تحقیق انجام شده است به درستی ارائه شود ، زیرا اولین عنصری است که یک ویراستار مجله یا یک خواننده می بیند. عنوان باید موضوع اصلی مقاله را خلاصه کرده و جذاب باشد. یک محقق باید از نوشتن عناوین طولانی و استفاده از کلمات اختصاری ناشناخته در عنوان مقاله خودداری کند.

 • چکیده

  یک چکیده خلاصه ای کامل ، اما بسیار مختصر از مقاله در اختیار خواننده قرار می دهد. در این بخش ، محقق باید تحقیقات خود را خلاصه کند در حالیکه اهمیت موضوع و نتایج بدست آمده را به طور واضح و واضح برجسته می کند ، در تعداد محدودی از کلمات (بسته به نوع مجله ، مثلاً تا 200 کلمه). چکیده مقاله باید به گونه ای باشد که دیگران را به خواندن مقاله شما ترغیب کند.

  هیچ اطلاعاتی فراتر از اطلاعات استفاده شده در مقاله خود وارد نکنید. یک چکیده معمولاً با صدای منفعل نوشته می شود تا یافته ها را گزارش دهد تا اینکه روی افراد متمرکز شود. به طور کلی هیچ مرجعی را شامل نمی شود.

  اگر از کلمات اختصاری به صورت چکیده استفاده می کنید ، باید عبارت کامل را در پرانتز بعد از مخفف یا اختصار داخل پرانتز را بعد از عبارت کامل وارد کنید. معمولاً می توانید از حالت فعلی در چکیده خود استفاده کنید ، اما از افعال زمان گذشته نیز می توانید استفاده کنید. به طور کلی دو نوع چکیده وجود دارد:

  توصیفی: چکیده های توصیفی در زمینه های علوم انسانی و اجتماعی یا روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرند و به طور خلاصه کار طولانی تر را شرح می دهند. این نوع چکیده ها در حدود 50 تا 100 کلمه است.

 • مقدمه

  به طور خلاصه ، در بخش مقدمه ، شما باید به س‘ال “چرا” پاسخ دهید و دلایل خود را در مورد انتخاب آن موضوع برای تحقیق ، اهمیت آن ، روش ها یا رویکردهای تحقیق خود و غیره روشن کنید. در این قسمت ، شما همچنین مقداری اطلاعات پیش زمینه را ارائه می دهید و زمینه توصیف مسئله یا سوال تحقیق را تعیین می کنید. در اینجا می توانید به خلا دانش برای پر کردن بقیه مقاله خود اشاره کنید.

  در آغاز مقدمه ، بهتر است به صورت کلی صحبت شود و جزئیات و موضوع اصلی تحقیق به تدریج توضیح داده شود.

  در این بخش ، شما باید تحقیق و نتایج بدست آمده در گذشته ، کمبودها یا کمبودهای آنها و سپس روش مورد استفاده برای نوشتن مقاله را شرح دهید.

  پاراگراف آخر بخش مقدمه ، ساختار کلی مقاله و موضوعاتی را که باید در بخشهای بعدی بحث شود ، بیان می کند. زمانهای فعل استفاده شده در این بخش ترکیبی از حال و گذشته است.

 • مواد و روش ها

  نوشتن بخش مواد و روش ها می تواند خسته کننده باشد ، اما اگر به خوبی توصیف و نوشته شود ، نتیجه گیری شما را تقویت می کند و می تواند احتمال چاپ مقاله شما در یک ژورنال خوب را افزایش دهد.

  بخش روش ها ، شركت كنندگان ، نتايج ، مداخلات ، تصادفي كردن ، آزمايشات عيني ، كورها و غيره را توصيف مي كند تا به خواننده كمك كند تا دقيقا نحوه انجام آزمايش توسط نويسندگان را تعيين كند. نویسنده (ها) مقاله ای در این بخش تکنیک های خاص و استراتژی کلی تجربی را توصیف می کند.

  با نوشتن این بخش ، شما باید با اطلاعات کلی که مربوط به کل متن است و با جزئیات تجربی خاص خاتمه می یابد ، شروع کنید. شما می توانید آزمایشات و آزمایشات آماری را تا حد ممکن کامل انجام دهید و از مراجعه به مزایا و معایب روشها یا نتایج خاص از هر نوع خودداری کنید.

 • نتایج

  در این بخش ، دستاوردها ، یافته ها و مقادیر عددی نتایج آزمون ، اهمیت و اعتبار آنها و همچنین مشخصات آماری باید به طور واضح و دقیق توضیح داده شود. زمان فعل مورد استفاده در این بخش در گذشته است. هدف اصلی این بخش ارائه نتایج است. این بخش را یک گزارش عینی از نتایج قرار دهید و تمام تفسیرهای این بخش را حفظ کنید.

  یافته های خود را در این بخش خلاصه کرده و در صورت امکان آنها را به صورت جداول یا شکل ارائه دهید. تمام نتایج موجود در متن را توصیف کرده و خواننده را به مشاهدات مربوطه هدایت کنید. نتایج آزمایشات کنترل را توصیف کنید ، و شامل مشاهدات که در جدول یا شکل ارائه نشده است. داده ها را تجزیه و تحلیل کنید ، سپس آنها را به صورت نمودار ، جدول یا شکل ارائه دهید.

 • بحث

  این بخش نتایج و دستاوردهای تحقیق را تفسیر و تحلیل می کند و بنابراین به دانش گسترده ای نیاز دارد. در این بخش باید تحقیقات قبلی مرتبط با موضوع مقاله ذکر شده در مقدمه و مقایسه روشها یا نتایج این مقالات با مواردی که در مطالعه شماست مقایسه شود. همچنین لازم است مزایا و معایب تحقیقات فعلی و همچنین سازگاری یا ناسازگاری یافته های خود را با یافته های قبلی به دقت توضیح دهید. زمان فعل مورد استفاده در این بخش در گذشته است.

 • نتیجه

  این بخش یک نمای کلی از کل مقاله است. در واقع ، این بخش مشابه چکیده است ، اما به طور کلی ، هیچ محدودیتی در تعداد کلمات ایجاد نمی کند. این بخش اهمیت موضوع ، نتایج کلی تحقیق و تحقیقات انجام شده و همچنین تحقیقات آینده در مورد این موضوع را توضیح و تشریح می کند. زمانهای فعل استفاده شده در این بخش ترکیبی از گذشته و آینده است.

 • تقدیر و تشکر

  این بخش لزوماً در کلیه مقالات یافت نمی شود. در این بخش ، از همه کسانی که در انجام تحقیق کمک کرده اند ، تشکر می کنید. شما همچنین می توانید از موسساتی که برای مطالعه تحقیقاتی شما حمایت مالی کرده اند و یا تجهیزات لازم را ارائه داده اند ، تشکر کنید و از بازرسان که در ارائه بینش ارزشمند در مورد چگونگی بهبود مقاله شما کمک کرده اند ، سپاسگزار باشید.

 • منابع

  این بخش منابع ذکر شده در کل مقاله را ارائه می دهد و در انتهای مقاله شما قرار می گیرد. منابع باید به ترتیب حروف الفبا مطابق با نام نویسنده اول ذکر شده و شماره گذاری نشوند.

سوالات متداول انجام مقاله و اکسپت مقاله

چگونه می توانم مقاله تحقیقاتی خود را منتشر کنم؟

مراقب مهلت ارسال مقاله آنها باشید. مقاله پژوهشی خود را ارسال کنید. برای این کار برخی از وب سایت های مجلات دارای فرم ارسال آنلاین هستند یا یک آدرس ایمیل به شما ارائه می دهند که باید مقاله خود را در آنجا ارسال کنید. برخی از مجلات کنفرانس ها ممکن است به شما توصیه کنند که مقاله پژوهشی خود را مطابق با قالب استاندارد آنها قالب بندی کنید.

آیا کسی می تواند یک مقاله تحقیقاتی منتشر کند؟

در تئوری، بله. هیچ الزامی برای یک نویسنده برای داشتن عنوان علمی یا تحصیلات وجود ندارد. همچنین لازم نیست فرد به یک دانشگاه یا سایر فرم ها یا مؤسسه های تحقیقاتی وابسته باشد.

آیا می توانید بدون دکترا منتشر کنید؟

بله، چاپ مقاله بدون داشتن مدرک دکترا امکان پذیر است: دانشجویان دکترا همیشه این کار را انجام می دهند. قرار است مقالات ارسالی بر اساس آنچه می گویند ارزیابی شوند، نه اینکه چه کسی آن را گفته است.

آیا می توانم بدون وابستگی منتشر کنم؟

درج وابستگی نویسندگان در هر سیستم مدیریت مجلات الزامی است. نویسنده مربوطه نمی تواند ارسالی را بدون جزئیات وابستگی تایید کند. با این حال، نوشتن یک دست نوشته بدون وابستگی به کالج یا دانشگاه امکان پذیر است.

کجا می توانم مقاله تحقیقاتی خود را منتشر کنم؟

شناسایی بهترین مکان برای انتشار تحقیق مستلزم در نظر گرفتن عوامل زیادی است، از جمله: هدف مجله و دامنه. انتشار آثار مشابه….مکان یابی مجلات

 • Elsevier Journal Finder.
 • Journal/Author Name Estimator.
 • Springer Journal Suggester.
 • HelioBlast.
 • Directory of Open Access Journals (DOAJ)
 • JANE.

مدت زمان انتشار یک مقاله پژوهشی چقدر است؟

دانیل هیملشتاین از دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، تاریخ ارسال و پذیرش همه مقالات نمایه شده در پایگاه داده PubMed را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که میانگین زمان بین ارسال و پذیرش در 30 سال گذشته تقریباً 100 روز بوده است.

کجا می توانم مقاله تحقیقاتی خود را به صورت رایگان منتشر کنم؟

تمام مقالات ارسال شده به مجلات منتشر شده توسط AIJR تحت بررسی دقیق همتایان قرار می گیرد و پس از پذیرش برای همه به صورت رایگان برای خواندن و دانلود طبق مجوز کاربر نهایی در دسترس قرار می گیرد. از نویسندگان خواهشمند است جهت تهیه مقاله، راهنمای نویسندگان مجله مربوطه را مطالعه و به طور دقیق از آن پیروی کنند.

آیا Elsevier برای انتشار آزاد است؟

انتشار دسترسی آزاد طلایی با Elsevier به این معنی است که میلیون‌ها محقق در سراسر جهان می‌توانند کار شما را کاملاً رایگان پیدا کرده و بخوانند.

هزینه نوشتن یک مقاله تحقیقاتی چقدر است؟

اگر می‌خواهید برای نوشتن یک مقاله تحقیقاتی به کسی پول بدهید، وقتی حجم کاری دانشگاه شما در حال انباشته شدن است و ضرب‌الاجل‌های شما عقب می‌افتد، وقت آن است که تسلیم شوید و به کسی برای مشاوره نوشتن مقاله تحقیقاتی یا پرداخت هزینه یک مقاله پرداخت کنید. مشاور برتر یک سرویس نوشتن سفارشی است که می توانید به آن اعتماد کنید.

قیمت مقاله علمی پژوهشی بالای 3 میلیون تومان

قیمت مقاله isi بالای 5 میلیون تومان

قیمت مقاله کنفرانسی بالای 300 هزار تومان

آیا مقاله تحقیقاتی خود را به صورت رایگان در مجلات منتشر می کنم؟

پاسخ ساده این است که بله، شما می توانید مقالات را به صورت رایگان منتشر کنید. در این صورت هزینه های انتشار توسط اشتراک ها، یعنی دانشگاه ها، مؤسسات و غیره که مایل به مطالعه آن مجله هستند، پرداخت می شود.

چگونه می توانم مقاله خود را به صورت رایگان منتشر کنم؟

یک مجله پیدا کنید مجلاتی را بیابید که می توانند برای انتشار تحقیقات شما مناسب باشند.

مقاله خود را برای ارسال آماده کنید. راهنمای سریع منتشر شده ما را دانلود کنید که مراحل ضروری در تهیه مقاله را بیان می کند.
ارسال و اصلاح شود.
تحقیقات خود را دنبال کنید
به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید.

آیا انتشار مجلات دسترسی آزاد رایگان است؟

کلیه مقالات مجلات دسترسی آزاد که توسط Elsevier منتشر می‌شوند، مورد بازبینی همتایان قرار گرفته‌اند و پس از پذیرش بلافاصله و برای همیشه برای همگان خواندن و دانلود رایگان هستند.

آیا مجلات برای چاپ هزینه دارند؟

هیچ ژورنال استاندارد معمولی هیچ هزینه ای ندارد مگر اینکه چاپ رنگی شکل ها و چاپ مجدد انتخاب شود. بسیاری از مجلات گزینه ای برای باز نگه داشتن مقاله ارائه می دهند که ممکن است حدود 3000 دلار هزینه داشته باشد. برعکس، همه مجلات دسترسی آزاد هزینه پردازش مقاله اجباری را در محدوده 500-3000 دلار دریافت می کنند.

هزینه چاپ مقاله در اسپرینگر چقدر است؟

هزینه چاپ در مجله Springer چقدر است؟ برای اکثر مجلات Springer، چاپ مقاله رایگان است. اگر مجله ای به هزینه صفحه نیاز دارد، آنها را در صفحه اصلی مجله Springer.com یا در دستورالعمل های آن برای نویسندگان پیدا خواهید کرد.

آیا اسکوپوس رایگان است؟

Scopus پایگاه چکیده و استنادی Elsevier است. اگرچه کتابخانه مشترک Scopus نیست، اما همچنان می‌توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید. Scopus ارجاعات و فاکتورهای تأثیر مقالات در مجلات معتبر در همه موضوعات را ردیابی می کند و به ویژه در علوم قوی است