انجام پایان نامه با SPSS و هزینه انجام پایان نامه با SPSS

برای انجام پایان نامه با SPSS و تعیین هزینه انجام پایان نامه با SPSS با موسسه در ارتباط باشید. بسته آماری برای علوم اجتماعی (SPSS) یک برنامه نرم افزاری است که تجزیه و تحلیل آماری داده ها را انجام می دهد. این بسته شامل یک نماد به نام “آموزش” در فهرست راهنما است ، که شرح گام به گام نحوه کار در SPSS را در قالب بسیار دقیق و با کمک مطالعات موردی توضیح می دهد. می توان آن را به عنوان یک راهنمای تجزیه و تحلیل آماری در نظر گرفت.

آموزش SPSS شامل عناوین زیر است:

· معرفی

این بخش از آموزش SPSS به طور عمده استفاده از پرونده های نمونه را توضیح می دهد. پرونده های نمونه ، پرونده هایی هستند که حاوی داده های ساختگی نظرسنجی هستند. از طریق مقدمه ، ما به طور کلی با SPSS آشنا می شویم زیرا به صورت گام به گام نحوه باز کردن یک پرونده داده ، تجزیه و تحلیل و دیدن خروجی را شرح می دهد.

· خواندن داده ها

منابع مختلفی برای وارد کردن در پرونده های داده ای با فرمت SPSS وجود دارد. اینها شامل برنامه های صفحه گسترده (مانند MS Excel) ، برنامه های پایگاه داده (مانند MS Access) و پرونده های متنی برای وارد کردن در پرونده های داده با قالب SPSS است. خواندن داده ها در آموزش SPSS روند خواندن داده ها را به صورت گام به گام توضیح می دهد. این داده ها در پرونده های داده ای با قالب SPSS وارد شده از منابع مختلف ذخیره می شوند.

· استفاده از ویرایشگر داده

ویرایشگر داده در آموزش SPSS به طور کلی در مورد نحوه وارد کردن یک رشته رشته یا یک داده عددی در یک پرونده داده SPSS هنگام استفاده از گزینه “نمایش متغیر” و “نمایش داده” به ما اطلاع می دهد. همچنین به ما در مورد چگونگی مدیریت داده های از دست رفته ، نحوه افزودن برچسب های متغیر ، نحوه ارزش گذاری برچسب ها برای متغیرهای عددی و متغیرهای رشته ای ، یا نحوه استفاده از برچسب های ارزش برای ورود داده ها ، می گوید. همچنین در مورد تعریف خصوصیات متغیر برای متغیرهای طبقه ای به صورت گرافیکی بحث می شود.

برای انجام پایان نامه با SPSS و تعیین هزینه انجام پایان نامه با SPSS با موسسه در ارتباط باشید

· کار با چندین منبع داده

این بخش از آموزش SPSS با گفتن در مورد نحوه رفت و برگشت بین منابع داده ، نحوه مقایسه محتویات منابع مختلف داده ، نحوه کپی و چسباندن بین منابع داده و همچنین ایجاد چندین زیر مجموعه از موارد و / یا متغیرها برای تجزیه و تحلیل. همچنین این مربیان در مورد چگونگی ادغام چندین منبع داده از قالب های مختلف داده بدون ذخیره هر منبع داده ، راهنمایی می کنند. به طور کلی ، ما را در مورد نحوه مدیریت اساسی چندین منبع داده (از جمله کپی کردن و چسباندن اطلاعات بین مجموعه داده ها) به ما راهنمایی می کند.

· بررسی آمار خلاصه برای متغیرهای فردی

در این قسمت از آموزش SPSS ، در این آموزش نحوه تأثیر سطح اندازه گیری متغیر بر نوع آماری که باید استفاده شود ، ذکر شده است. این به طور عمده بر اقدامات خلاصه برای داده های طبقه ای و متغیرهای مقیاس تأکید دارد.

· جدول های جدول بندی متقاطع

این مبحث در آموزش SPSS به صورت برخی موارد موردی از پرونده های نمونه است. این انواع مختلف جدول بندی متقابل را شامل می شود از جمله جدول بندی ساده ، تعداد در برابر درصد ، آزمایش اهمیت برای جدول بندی های متقابل و غیره …

· ایجاد و ویرایش نمودارها

در این بخش از آموزش SPSS ، آموزش به طور عمده جزئیات نحوه ایجاد نمودار با استفاده از گالری نمودار ساز را بیان می کند. همچنین نحوه ویرایش نمودارها را توضیح می دهد. این را می توان با کمک مثالهایی از نمودار Pie و نمودار پراکندگی گروهی درک کرد.

· کار با خروجی

در این بخش از آموزش SPSS ، این آموزش خروجی را توضیح می دهد که پس از هر تجزیه و تحلیل نمایش داده می شود. این بخش به طور عمده روش مشاهده مشاهده و ویرایش آن را با توجه به نیاز Pivot Table Editor اصلاح می کند.

· کار با نحو

به جای کلیک کردن روی منوها برای انجام عملیات ، می توان برنامه ها را در SPSS نوشت. این مبحث در بخش آموزش SPSS به جزئیات اطلاعاتی درباره ویرایش نحو هنگام برنامه نویسی در SPSS می پردازد. همچنین به ما می گوید که چگونه یک فایل نحوی را باز و اجرا کنید.

· ویژگی های صرفه جویی در وقت

این مبحث در آموزش SPSS به طور کلی اطلاعاتی در مورد ویژگی هایی ارائه می دهد که می تواند باعث صرفه جویی در وقت هنگام انجام تجزیه و تحلیل همان نوع در مجموعه داده های مشابه شود.

برای انجام پایان نامه با SPSS و تعیین هزینه انجام پایان نامه با SPSS با موسسه در ارتباط باشید

سفارشی سازی SPSS

این مبحث در آموزش SPSS راهنمایی در مورد چگونگی دسترسی بیشتر منوها و نوارهای ابزار به منظور صرفه جویی در وقت دارد.

· شروع به کار با جداول

تجزیه و تحلیل های زیادی وجود دارد که در قالب جداول ایجاد می شود. این مبحث در آموزش SPSS ماژول افزودنی جدول را توضیح می دهد ، که به ویژه در آنالیز نظر سنجی و تحقیقات بازار بسیار مفید است.

· ویژگی شاخص

این ویژگی در آموزش SPSS به طور کلی کاربر را قادر می سازد تا با انواع تجزیه و تحلیل آماری از A تا Z راحت باشد. این جزئیات تمام آزمایشات و تکنیک ها را به صورت گام به گام به صورت گرافیکی ارائه می دهد.

مشاوره پایان نامه با SPSS (روش تحقیق کمی)

آمار یک علم ریاضی است که برای تجزیه و تحلیل داده ها ، تفسیر ، توضیح و ارائه داده ها استفاده می شود. داوطلبان دکترا به مشاوره پایان نامه کمی احتیاج دارند زیرا آمار شناسان حرفه ای تخصص لازم را برای انجام موثر تحقیقات ، تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه نتایج ارائه می دهند. به عنوان یک دانشجو ، شما یک آمارگیر ریاضی نیستید و استخدام مشاور پایان نامه کمی به شما این امکان را می دهد تا در زمینه خود متخصص باشید بدون اینکه متخصص ما باشید.

موسسه مشاور برتر مشاوره کمی برای رساله ارائه می دهد که شامل کمک از روش تا ارائه نتایج است. متخصصان در موسسه مشاور برتر می توانند در هر یک یا همه مراحل زیر به شما کمک کنند:

روش تحقیق: کمک به پایان نامه کمی راه حل های آماری ، روش مطالعه ای را که قصد انجام آن را دارید تعیین می کند. به عنوان مثال ، اندازه نمونه برای تحقیق خاص من باید چقدر باشد؟ کدام تکنیک را باید در داده ها اعمال کنیم؟

طراحی تحقیق: مشاوره پایان نامه حرفه ای به شما در مرحله طراحی تحقیق از تحقیق شما کمک می کند. نوع طرح تحقیقاتی که برای آزمایش فرضیه های خود استفاده می کنید برای یافتن نتایج معتبر و معتبر مهم است. برای اتخاذ این تصمیم و ارائه توجیه آن ، به آمار پایان نامه کمک می شود.

انتخاب متغیر: متغیرها براساس تئوری از پیش تعیین شده ای که از نظر آماری آزمایش شده است ، انتخاب می شوند. هنگام انتخاب متغیر به تخصص آماری نیاز است.

محاسبه اندازه نمونه و توجیه اندازه نمونه: هنگام انتخاب اندازه نمونه ، به تخصص آماری و کمک نیاز است. اگر اندازه نمونه کم باشد ، آزمون آماری نتایج دقیقی نمی دهد. اگر اندازه نمونه خیلی بزرگ باشد ، وقت گیرتر و همچنین پرهزینه خواهد بود. از آمار آمار پایان نامه می توان برای تعیین اندازه نمونه و ارائه توجیهی برای آن استفاده کرد.

آمار آزمون: مشاوره پایان نامه کمی به تعیین آمار آزمون برای داده های خاص و سوالات تحقیق کمک می کند. تعدادی آزمایش آماری وجود دارد که به دلایل خاص مورد استفاده قرار می گیرند. متخصصان موسسه مشاور برتر در طیف گسترده ای از این آزمون های آماری متخصص هستند.

اعتبار و قابلیت اطمینان نتایج آماری: در هر تحقیق ، انجام صرفاً تجزیه و تحلیل کافی نیست. برای آزمایش موثر اینکه نتایج هم معتبر و هم معتبر هستند ، به تخصص آماری نیاز است.

تفسیر نتایج: برای تفسیر دقیق نتایج تحقیق و ارائه این نتایج در قالب مناسب ، به مشاوره پایان نامه نیاز است.

برای انجام پایان نامه با SPSS و تعیین هزینه انجام پایان نامه با SPSS با موسسه در ارتباط باشید

 • تحلیل آماری
 • مقاله
 • پایان نامه کارشتاسی ارشد
 • رساله دکتری
 • داده سازی
 • ورود داده
 • گردآوری داده
 • هزینه (تومان)
 • 300-600
 • 300-600
 • 600-1200
 • 100-300
 • 100-300
 • 100-300
انجام مقاله isi و علمی پژوهشی و قیمت انجام مقاله، سفارش فوری سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و سفارش انجام مقاله isi برای سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi با موسسه در ارتباط باشید. آموزش

کارگاه مقاله نویسی

کارگاه 5 جلسه ای مقاله نویسی وپروپوزال نویسی توسط موسسه مشاور برتر با سرفصل های زیر برگزار می شود:
• آموزش چگونگی یافتن موضوع مناسب به منظور نگارش
• آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی
• آشنایی با نحوه جستجو در پایگاه علمی SCOPUS
• آشنایی با انواع نشریات از نظر رتبه و درجه علمی و آشنایی با کنفرانسها و موارد مربوطه
• آشنایی با چگونگی بررسی ISI بودن یک مقاله
• آشنایی با ساختار مقالات فارسی و نکات مربوطه
• آشنایی با ساختار مقالات انگلیسی ونکات مربوطه
• آشنایی با نکات نگارش در تدوین مقالات
• آشنایی با سرقت ادبی واهمیت آن
• آموزش چگونگی نحوه ارجاع دهی به مقالات و بررسی تاثیر آن در احتمال موفقیت قبولی
• آشنایی با فرآیند بررسی مقاله و مکاتبات لازم
• آموزش گام به گام نحوه ارسال مقاله
• آشنایی با نرم افزار End note
• آشنایی با نحوه نوشتن یک پروپوزال تحصیلی خوب

زمان :1400/08/01
استاد دوره : آقای دکتر قارلقی

انجام مقاله isi و علمی پژوهشی و قیمت انجام مقاله، سفارش فوری سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و سفارش انجام مقاله isi برای سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi

ثبت موضوع در ایرانداک

دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی موظف به ثبت موضوع پایان نامه های خود در سایت این پژوهشگاه می باشند.

1. دانشجو پس از تصویب پروپوزال در شورای تحصیلات تکمیلی موسسه، در نشانی ایرانداک بخش ثبت پیشنهاده (پروپوزال)، ورود اطلاعات می نماید و شماره رهگیری را از طریق سیستم دریافت نموده، رسید موقت ثبت پیشنهاده پایان نامه Proposal)) را که از سایت پژوهشگاه دریافت نموده به دفتر تحصیلات تکمیلی تحویل می نماید.

2. دانشجو پس ازجلسه دفاع، اطلاعات نمایة پایان نامه را به دو زبان فارسی و انگلیسی آماده می کند

و در نشانی http://thesis.irandoc.ac.ir بخش ورود اطلاعات پایان نامه، وارد می کند و شماره رهگیری را از طریق سیستم دریافت می نماید.

3. دانشجو پس ازتائید پایان نامه توسط هیات دواران نسخة نهائی (الکترونیکی و چاپی) پایان نامه خود را در دو نسخة‌ چاپی و الکترونیکی همراه با شماره رهگیری دریافتی از سایت، جهت تحویل به پژوهشگاه، تحویل دفتر تحصیلات تکمیلی موسسه می‌دهد.