سابمیت مقاله برای دانشجویان با کمترین هزینه

سابمیت مقاله برای دانشجویان با کمترین هزینه

سابمیت مقاله یا ارسال مقاله به مجلات معتبر خارجی چگونه است؟

در ادامه به بررسی به نکاتی می پردازیم که کمتر مورد توجه قرار می گیرند:

شما ابتدا باید یک مجله پیدا کنید. ژورنال هایی را پیدا کنید که می توانند برای چاپ تحقیقات شما مناسب باشند.

نسخه خطی خود را با استفاده از ابزار JournalFinder مطابقت دهید، سپس در مورد هر مجله اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قبل از ارائه نسخه خطی خود به مجلات خارجی، لطفاً بررسی کنید که مطابق با متن مناسب است. برای مثال آیا به یک چکیده ساختاری نیاز دارد و آیا متن اصلی در مورد طول مناسب است؟ لطفا بخش مشاوره ما را بررسی کنید قبل از استفاده از این وب سایت ارسال ، باید ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

چطور مقاله سابمیت کنم؟ سوالی که خیلی از دانشجویان با آن مواجه شده اند.

سابمیت مقاله یا ارسال مقاله معمولا برای همه ژورنال ها یا مجلات خارجی روند یکسانی دارد و ممکن است در برخی جزییات باهم تفاوت داشته باشند. در زیر به ترتیب مراحل سابمیت مقاله اشاره شده است.

مقاله خود را برای ارسال آماده کنید برای این کار می توانید راهنمای سریع ما را دریافت کنید، که مراحل اساسی در تهیه مقاله را بیان می کند. این بسیار مهم است که شما به “راهنمای نویسندگان” ویژه مجله ای که ارسال می کنید ، بچسبید. این را می توانید در صفحه اصلی مجله مورد نظر خود مشاهده کنید.

می توانید اطلاعات مربوط به فرآیند انتشار را در فهم راهنمای فرآیند نشر پیدا کنید. این موضوعات شامل حقوق نویسندگان ، حقوق اخلاق و سرقت ادبی و معیارهای مجله و مقاله است.

اگر داده های پژوهشی برای اشتراک گذاری دارید ، حتماً راهنمای نویسندگان را بخوانید تا دریابید که ژورنال برای انتخاب داده های تحقیق با مقاله خود ، گزینه هایی را ارائه می دهد.

سابمیت مقاله و تجدید نظر کنید

شما می توانید با استفاده از سیستم های آنلاین به اکثر ژورنال ها ارسال کنید. سیستمی که استفاده می کنید به ژورنالی که ارسال می کنید بستگی دارد. شما می توانید از طریق پیوند “ارسال مقاله خود” در صفحه اصلی مجله ژورنال منتخب خود به سیستم ارسال مربوطه دسترسی داشته باشید.

از طرف دیگر ، اگر از شما برای ارسال یک ژورنال دعوت شده است ، دستورالعمل های ارائه شده را برای شما دنبال کنید

پس از ارسال مقاله ، مقاله شما توسط ویراستار در نظر گرفته می شود و اگر غربالگری اولیه را پشت سر بگذارد ، توسط کارشناسان رشته شما برای بررسی همتا ارسال می شود. اگر در مجله منتخب خود برای انتشار مناسب نباشد ، ویراستار ممکن است پیشنهاد کند که ارسال خود را از طریق یک سرویس انتقال مقاله به ژورنال مناسب تری منتقل کنید.

تحقیقات خود را پیگیری کنید

پس از سابمیت و انجام مقاله باید مقاله ارسالی خود را پیگیری کنید
می توانید وضعیت مقاله ارسالی خود را بصورت آنلاین پیگیری کنید. سیستمی که برای پیگیری ارسال خود استفاده می کنید همان سیستمی است که شما ارسال کرده اید. برای پیگیری ارسال خود از شماره مرجعی که پس از ارسال دریافت کرده اید استفاده کنید.

سابمیت مقاله

مقاله مورد قبول خود را پیگیری کنید

پس از پذیرش مقاله شما برای انتشار ، یک شماره مرجع و یک لینک مستقیم دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد وضعیت انتشار آن را از طریق سرویس “پیگیری مقاله پذیرفته شده” الزویر دنبال کنید.

اما ، حتی بدون اطلاع رسانی نیز می توانید با وارد کردن شماره مرجع مقاله و نام خانوادگی نویسنده مربوطه ، وضعیت مقاله خود را پیگیری کنید

به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید

اکنون که مقاله شما در مجله منتشر شده است ، می توانید آن را تبلیغ کنید تا تأثیر بیشتری برای تحقیقات خود داشته باشید. به اشتراک گذاشتن تحقیقات ، دستاوردها و جاه طلبی ها با مخاطبان گسترده تری باعث می شود در زمینه خود بیشتر نمایان شوید. این به شما کمک می کند تا استناد بیشتری کنید ، این امکان را به شما می دهد تا یک شهرت قوی تر پرورش دهید ، تحقیقات خود را ارتقا دهید و در حرفه خود حرکت کنید.

برای سابمیت کردن مقاله سیستم های آنلاین سابمیت مختلفی وجود دارد که در زیر لینک معروف ترین و پرکاربردترین آن ها آمده است.

ScholarOne Manuscript
Editorial Manager

Evise

 

مراحل سابمیت مقاله

بعد از اینکه انجام مقاله به مجلات خارجی ارسال شد، مراحل زیر را طی می کند تا به چاپ برسد.

Submitted to Journal
With Editor
Reviewer Invited
Under Review
Reviews Complete and Decision Pending
Reject/ Revision/ Accept
Sending for Production Team
Proofs

Publication

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *