راهنمای پایان نامه موفق

راهنمای پایان نامه موفق

موارد مهمی که باید در مورد پایان نامه خود یادداشت کنید:
این مهمترین گزاره ای است که در کل مقاله خود بیان خواهید کرد. باید کاملاً مشخص و قابل فهم باشد

این باید یک اظهار نظر واحد (یک یا دو جمله) باشد که خواننده را در مورد این سند خلاصه کند

باید درمورد نکته اصلی که سعی دارید با نوشتن خود بیان کنید صحیح و روشن باشد

همچنین باید خلاصه ای از چگونگی تهیه مقاله شما باشد

باید در قسمت مقدمه شما واقع شود. به طور معمول ، پایان نامه آخرین جمله است.

درباره پایان نامه

پایان نامه شما به خواننده چه می گوید؟ غالباً ، یک پایان نامه موضع نویسنده را در مورد یک استدلال بیان می کند و سپس به طور خلاصه توضیح می دهد که چگونه آنها با استفاده از شواهد می خواهند عقاید خود را ثابت کنند. در پایان نامه همچنین باید نحوه جمع آوری شواهد اعم از تحقیقات گسترده ، آزمایشات یا از طریق ترکیبی توضیح داده شود. به ندرت ، ممکن است یک پایان نامه از تجربیات خود شخص نوشته شود. در این صورت پایان نامه بیان می کند که از طریق تجربه ، این پایان نامه جمع آوری شده است.

رساله ها را معمولاً می توان به بیش از یک روش بیان کرد. با این حال دقیق ترین روش نوشتن پایان نامه شما به همان ترتیب است ، همانطور که مقاله خود را به طور خلاصه بیان می کنید. شما با اصل مطلب شروع می کنید و سپس به ترتیب اهمیت و قدرت ، نکات شواهد پشتیبان خود را توضیح می دهید. هر نکته باید فقط با چند کلمه توضیح داده شود تا بعداً در بندهای اصلی مقاله گسترش یابد.

کیفیت مهم دیگر یک پایان نامه جذاب بودن آن است. پایان نامه شما باید خواننده را به ادامه خواندن مقاله و کاوش در موضوعات مورد بحث ترغیب کند. به همین دلیل ، مهم است که نویسنده هنگام نوشتن پایان نامه خود متفکر و دلگرم باشد. به این ترتیب خواننده فوراً می فهمد اگر بقیه مقاله به آنها علاقه دارد. پایان نامه ای که به درستی اجرا شده است ، نکات اصلی را تأکید می کند تا کسی که در حال خواندن است ، به روشنی دلیل نوشتن مقاله را بفهمد. پس از درج پایان نامه ، نباید در مورد موضوع مقاله سو mis تفاهمی ایجاد شود.

نوشتن یک پایان نامه عالی کار دشواری است. با این حال ، هنگامی که پایان نامه خود را دریافت کردید ، بقیه مقاله باید همه راحت تر جمع شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *